Kontakt
  • Kabiny prysznicowe
  • Drzwi szklane
  • Przeszklenia wewnętrzne
  • Druk cyfrowy

Oferta

Schody i balustrady ze szklanymi wykończeniami trafiają w coraz szersze gusta. Wybierają je zarówno minimaliści, jak i osoby, które dzięki zastosowaniu przeźroczystych elementów chcą nadać przestrzeni mieszkalnej więcej światła i lekkości.

ZOBACZ REALIZACJE

Więcej światła oznacza więcej przestrzeni, a w rezultacie, lepsze samopoczucie podczas przebywania w domu. Szklane drzwi wewnętrzne są niezbędnym elementem nowoczesnego wystroju, gdyż w elegancki sposób dodają lekkości minimalistycznym, niekiedy surowym aranżacjom. Prezentują wyższy poziom estetyki oraz funkcjonalności. Odpowiednio dobrany kolor i wykończenie zapewni także pożądany poziom dyskrecji – szkło nie musi być przecież przeźroczyste. Marzysz o widnym, przestronnym domu? Wybierz szklane drzwi, jakie najlepiej pasują do Twojego wnętrza i poczuj słońce w swojej przestrzeni!

ZOBACZ REALIZACJE

ZOBACZ W NASZYM SKLEPIE

Przez wiele lat mieliśmy okazję doprowadzić wzornictwo i funkcjonalność kabin prysznicowych do perfekcji. Cały czas rozwijamy swoje technologie produkcyjne, ale inspirację czerpiemy z otaczającej nas natury. Nieskazitelnie czyste mazurskie jeziora o gładkich taflach wody przypominają nam, jakie powinno być szkło w kabinach prysznicowych. Mamy w ofercie produkty, które są bezpieczne i całkowicie szczelne. Stawiamy na ergonomikę, a także łatwość użytkowania i utrzymania czystości. Wszystkie akcesoria (uchwyty, zawiasy, itd.) wykonujemy z mosiądzu i chromujemy. Wszystkie materiały, z jakich korzystamy są odporne na wilgoć. Każdą kabinę poddajemy serii surowych testów (m. in. w kabinie solnej), przygotowując produkt, który sprawi, że każda wizyta w łazience będzie napawać dumą i poczuciem satysfakcji.

ZOBACZ REALIZACJE

ZOBACZ W NASZYM SKLEPIE

Duże przeszklenia pozwalają rozświetlić pomieszczenia, dzięki czemu ulegają one optycznemu powiększeniu, co daje nam poczucie większej swobody. Ich zastosowanie to również niezawodna metoda na otwarcie domu na otaczającą go naturę – szczególnie ważna dla posiadaczy ładnych ogrodów i właścicieli domów zlokalizowanych w pięknych okolicach. Kolejną zaletą przeszkleń wielkogabarytowych jest to, że nadają one bryle budynku bardzo ekskluzywny i nowoczesny wygląd – z tego powodu coraz popularniejsze, zarówno wśród architektów jak i inwestorów, stają się rozwiązania zajmujące nawet całą powierzchnię ściany.

ZOBACZ REALIZACJE

Bezpieczne szkło gięte jest szkłem efektownym i znakomicie uzupełnia możliwości nowoczesnych aranżacji wnętrz (balustrady, przeszklenia, kabiny prysznicowe, drzwi windowe), jak również atrakcyjnych rozwiązań w budownictwie (barierki ze szkła giętego).

ZOBACZ REALIZACJE

Piaskowanie jest procesem mechanicznym, podczas którego strumień piasku pod wysokim ciśnieniem sprawia, że tafla szkła staje się matowa. Proces ten odbywa się w sterowanym komputerowo automacie piaskującym. Piaskowanie pozwala na zdobienie szkła w wyjątkowy i subtelny sposób. Urozmaica wygląd produktów szklanych, nadając im indywidualny charakter. Metodą piaskowania, zgodnie z wymaganiami klientów,zdobimy całą powierzchnię szyby lub jedynie jej część. Mamy możliwość częściowego lub całkowitego łączenia matowień, co pozwala na uzyskanie nieograniczonej ilości zdobień. Wykonujemy także napisy oraz logo na produktach reklamowych.

Wykonujemy wydruki wielkoformatowe na szkle zwykłym i hartowanym możliwym do zastosowania także w reklamie,w przestrzeni między-meblowej w kuchni, w łazience jako szyby kabin prysznicowych, na ściankach szklanych, do podświetleń. Wydruki wykonujemy także na materiałach takich jak PŁYTKI CERAMICZNE, PLEXI, PCV, DREWNIE, METALU.Doskonała jakość wydruku jest uzyskiwana dzięki rozdzielczości 1 440 dpi.

ZOBACZ REALIZACJE

Laminowanie szkła polega na zespoleniu ze sobą dwóch lub większej liczby tafli szkła float oraz warstw pośrednichz folią EVA. Folia może być bezbarwna, mleczna lub kolorowa. Laminowanie zapewnia większe bezpieczeństwo,jeśli dojdzie do stłuczenia szyby kawałki szkła pozostają przytwierdzone do powierzchni folii.Najczęstsze zastosowanie szkła laminowanego: drzwi, witryny sklepowe, ścianki działowe, szkło z grafiką, schody,podłogi, balustrady i wiele innych.

Malowanie szkła i drukowanie na szkle wykonujemy w 4 zasadniczych technologiach:

- malowanie całopowierzchniowe za pomocą walców
- sitodruk
- natrysk
- druk cyfrowy

Wykorzystujemy przy tym przetestowane i właściwie dobrane farby, aby móc zagwarantować Klientom najlepszą jakość: zadowalający efekt wizualny i trwałość zadruku.

Cięcie wodą polega na wycinaniu kształtów w różnych materiałach takich jak szkło, ceramika, metal, tworzywa sztuczne za pomocą wody zmieszanej z piaskiem australijskim podawanej do szafirowej dyszy pod bardzo wysokim ciśnieniem ok. 3000 atm. Maszyna tnąca jest sterowana numerycznie i posiada dokładność cięcia 0,2 mm co pozwala na uzyskanie dotąd niemożliwych do wycięcia wzorów w szkle z bardzo dużądokładnością i bardzo skomplikowanymi kształtami. 

Hartowanie polega na rozgrzaniu tafli szkła do temperatury około 680 stopni Celsjusza, a następnie gwałtownym schłodzeniu zimnym powietrzem. Proces ten zwiększa użyteczność szkła oraz jego wytrzymałość. Dzięki hartowaniu powierzchnia szklana jest w stanie wytrzymać nacisk dużego ciężaru oraz staje się odporna na różnego rodzaju czynniki mechaniczne. W przypadku rozbicia, szkło hartowane rozpada się na bezpieczne dla człowieka, tępe kawałeczki. Hartowanie powoduje zmianę budowy wewnętrznej materiału, nie ingeruje natomiast w wygląd zewnętrzny. Szkło hartowane można stosować w produktach każdego typu.

Metodą UV wykonujemy połączenia materiałów takich jak:

- szkło-szkło
- szkło-metal

Krawędzie szkła przeznaczonego do klejenia ze sobą tą metodą muszą być wykonane w trapezie polerze.

W Naszej ofercie

ZOBACZ REALIZACJE